Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret32715

MADOORS ARAÇ ALTI GÖRÜNTÜLEME ARAMA TARAMA KAYIT PLAKA TANIMA KARŞILAŞTIRMA SİSTEMLERİ

Araç altı arama tarama görüntüleme dalsa line scan kamera linescan areascan area scan 1 2048 pixel araç altı tarama plaka tanıma görüntüleme araç altı bomba tespit karşılaştırma yabancı madde patlayıcı tespit işaretleme araç altı kamerası araç altı görüntüleme sistemi ankara istanbul madoors  imalat satış servis montaj el tipi araç altı arama kamerası seyyar araç altı görüntüleme sistemi portable araç altı rampalı araç altı tarama sistemi aags sistemi madoors genelkurmay kara kuvvetleri msb deniz kuvvetleri komutanlığı yapan firma araç altı bilgisayar kontrolü x-ray tarama sistemi yazılım yazılımı road blocker mantar bariyer güvenlik sistemleri silahlık telefonluk emanet dolapları imalatçı firma madoors sistem taşkıranlar ankara ostim ivedik organize sanayii ikitelli istanbul otomatik bayrak toplama mekanizası bayrak asma toplama otomatik tip bayrak aparatı kumandalı bayrak sistemi motorlu bayrak mekanizması imalatı saç kesim büküm plazma lazer kesim tabanca kutusu şifreli parmak izli elektronik anahtalı dolap micro chipli anahtaralık dolapları telefonluklar elektronik bilgisayar kontrollü anahtar takip sistemleri kutuları kapan bariyer tuzak kurt kapanı manuel kollu bariyer döner kapı fotoselli cam kapı otomatik kayar kapı kanatlı kapı akordiyon kapı teleskopik kapı bomba imha robotları robotu su altı arama kurtarma robotu serpme kapan tuzak bomba imha silahı aker ak-er 

Fotoselli Cam Kapı ( Sliding gate )

Fotoselli Radarlı Otomatik Cam Kapılar  

Sistemlerimiz scheller marka olup 2 sene garantili 10 yıl yedek parça bulundurma garantili şu an yerli piyasada kullanılan  tek kapıdır , kapılarımız fiyat olarak oldukça ekonomik fiyat seçenekleri ve sunmuş olduğu çeşitlilik ile piyasada kendini kabul ettirmiş bir kapı markasıdır. Garanti süresi bittiği zaman yedek parçaları çok kolay ve ekonomik temin edilmektedir .

Fotoselli kapılar yaz ve kış hava sirkülasyonu irtibatını kestiği için kullanıldığı ortamda en kısa zamanda kendi amortismanını sağlarlar , mantıksal olarak düşünüldüğü zaman , ilk alım maliyetleri firma vb. bütçelerine bir zarar gibi görünsede asıl önemli olan , uzun zaman diliminde sağlamış olduğu faydalardır, kışın sıcak havanın  dış ortama karışmasını engelleyip iç ortamın soğumasını minumuma indirip yakıt tasarrufu sağlarlar . bu önemli bir avantajdır , yazın ise klimalar ile tonlarça elektrik yakılıp soğutulan ortamların , havasını dış ortamdaki, sıcak hava ile karışımını minumuma indirir.

Bu işin mantığı şöylerdir : ısınınan hava monekülleri yoğunlukla genişler , ve kapı açıldığı anda dış ortamdaki soğuk hava monekülleri vakum etkisi yaparak hızla sıcak hava monekülleri ile yer değiştirir. ve iç ortam soğumaya başlar . otomatik fotoselli kapılar bu oranı minumuma indiriler.

                      Fotoselli kapılar çeşitlilik bakımından 3 sınıf altında  toplanabilir.

1) Dar geçişler için kullanılan ; Ama geçiş alanının maximum kullanılması talep edildiğinde , Teleskopik tip diye  bu dalda adlandırılan fotoselli kapılar : Kanat sistemleri ve kanatları taşıyan alüminyum sürücü kanalı özel olarak dizayn edilmiş , çalıştığı an kanatlar iç içe geçerek çalışır , ve bu radarlı fotoselli  kapılar kullanıldığında geçiş alanlarınızdan maximum faydalanabilirsiniz . kapı kanat profilleri istenidiği renkte boyanabilir ,  istenirse kanat  profilleri olmayan sadece cam dan oluşan kanatlara sahip kapı sistemlerimizde mevcuttur. Alüminyum kanatların eloksallı tip imal edilen seçenekleride mevcuttur. ( Teleskopik tip kanatlı - radarlı fotoselli cam kapılar )

2) Tek kanat hareketli tip fotoselli kapılar ; Taşıma profili üzerinde tek kanat cam  hareketi sağlanan kapılardır . Genelde teleskopik tip fotoselli kapılar gibi özel durumlarda kullanım alanlarında talep edilirler ,ya geçiş alanı dardır , yada kapının  kurulaçağı mimari yapıda problem vardır , kapı bu şekle göre özel olarak imal edilirler . yine  diğer kapılarımız gibi renk ve kanat seçenekleri mevcuttur  . ( Tek kanat sağ veya sol radarlı fotoselli cam kapılar )

3) Çift kanat hareketli tip fotoselli kapılar ; Genelde 2 sabit , 2 hareketli olarak talep edilir ve kullanım alanına sahiptirler , camlar temperli olup çarpma esnasında kırılmaz ve çarpan şahısa zarar vermez - cam sadece dağılır. istenilen renk seçeneğinde elekro-statik toz boya ile boyanabilirler . Eloksallı tipte olan alüminyum doğramlara sahip kapılarımızda mevcuttur . Kanatları alüminyum doğramalara sahip olmayan hareketli kanatları sırf camdan oluşan fotoselli kapılarımızda stoklarımızda mevcuttur.

                                  RESİMLİ REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

 

KÖY BAHÇESİ FOTOSELLİ_RADARLI KAPI 2 KANAT SABİT 2 KANAT HAREKETLİ 2ADET

 

YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ FOTOSELLİ_RADARLI KAPI UYGULAMASI (ŞİFRELİ BUTON VE PROXİMİTY KART OKUYUCU TAKVİYELİ ) 5 ADET

 

ALKAN OTO BİRLİK MAHALLESİ ÇANKAYA / ANKARA FOTOSELLİ _ RADARLI KAPI UYGULAMASI ( UZUN TİP NET AÇIKLIK 320 CM ARAÇ GİRİŞ ÇIKIŞI İÇİN KULLANILAN FOTOSELLİ CAM KAPI 2 ADET )

 

ULUS ÇOÇUK HASTANESİ DIŞKAPI /ANKARA ERKEN DOĞUM MERKEZİ 5 ADET HİJYENİK FOTOSELLİ _ RADARLI KAPI MEKANİZMASI

 

ODTÜ TEKNOKENT ANKARA MİLSOFT YAZILIM FİRMASI 1 ADET 2 KANAT RADARLI FOTOSELLİ KAPI UYGULAMASI ( PROXİMİTY KART UYGULAMALI )

 

GENELKURMAY BAŞKANLIĞI ANKARA 2 ADET FOTOSELLİ RADARLI KAPI UYGULAMASI VE ALÜMİNYUM DOĞRAMA İŞLERİ

 

                                Fotoselli - Radarlı Kapılarımızın özellikleri:
* Fotosel güvenlik sensörlü
* Hastaneler için antibakteriyel boyalı tip
* Camlar lamine olup çarpmalarda kırılmaz insanlara zarar vermez
* Radar ile açılıp kapanmanın yanısıra , proxmity akıllı kart , şifreli buton , uzaktan kumanda ilede start alabilir. 
* Lcd ekran sayesinde arıza tesbiti  ( arızanın nerde olduğunu bildirir.) ve servis ister . monitör firmanın telefonu ve yetkili ekranda belirir.
* Giren ve çıkan personeli sayar.
* Alüminyum aksamı oldukça sağlamdır.3 metre tek kanat ağırlığını rahat bir şekilde zorlanmadan çeker
* Tek motor ve çift motor olarak , tek kapıda uygulanabilirler.
* Kapıların cam aksamı Lamine üzeri , Füme ,aynalı,siyah,buzlu cam tipi film çekilebilir.
* Kapıların Alüminyum profil aksamı istenilen renkte boyanabilir.
* Kapıların Konum anahtarı ile açık ,yarım açık ,radar iptal vb. konumları ayarlanabilir.
* Kapıların torku elektronik kart üzerinden ayarlanabilir.bu ayar sayesinde kapı kapanırken bir engelle karşılaşırsa hemen geri açılır insana , en önemlisi ufak çoçuklara zarar vermez
* Kapıların otomatik kapanma süresi ayarlanabilir
* Kanatların açılıp - kapanma hzıları ayarlanabilir.