Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret32715

MADOORS ARAÇ ALTI GÖRÜNTÜLEME ARAMA TARAMA KAYIT PLAKA TANIMA KARŞILAŞTIRMA SİSTEMLERİ

Araç altı arama tarama görüntüleme dalsa line scan kamera linescan areascan area scan 1 2048 pixel araç altı tarama plaka tanıma görüntüleme araç altı bomba tespit karşılaştırma yabancı madde patlayıcı tespit işaretleme araç altı kamerası araç altı görüntüleme sistemi ankara istanbul madoors  imalat satış servis montaj el tipi araç altı arama kamerası seyyar araç altı görüntüleme sistemi portable araç altı rampalı araç altı tarama sistemi aags sistemi madoors genelkurmay kara kuvvetleri msb deniz kuvvetleri komutanlığı yapan firma araç altı bilgisayar kontrolü x-ray tarama sistemi yazılım yazılımı road blocker mantar bariyer güvenlik sistemleri silahlık telefonluk emanet dolapları imalatçı firma madoors sistem taşkıranlar ankara ostim ivedik organize sanayii ikitelli istanbul otomatik bayrak toplama mekanizası bayrak asma toplama otomatik tip bayrak aparatı kumandalı bayrak sistemi motorlu bayrak mekanizması imalatı saç kesim büküm plazma lazer kesim tabanca kutusu şifreli parmak izli elektronik anahtalı dolap micro chipli anahtaralık dolapları telefonluklar elektronik bilgisayar kontrollü anahtar takip sistemleri kutuları kapan bariyer tuzak kurt kapanı manuel kollu bariyer döner kapı fotoselli cam kapı otomatik kayar kapı kanatlı kapı akordiyon kapı teleskopik kapı bomba imha robotları robotu su altı arama kurtarma robotu serpme kapan tuzak bomba imha silahı aker ak-er 

Otomatik Manuel Döner Kapı

Schneller Marka

      DÖNER KAPILAR

Schneller Marka

Alman teknolojisi Fotoselli - Radarlı Otomatik Döner Kapılar

Şimdi MAdoorS Güvencesiyle Sizlerle

İmalatını ve montajını yapmış olduğumuz fotoselli - radarlı otomatik döner kapı sistemlerimiz kanat sayısı bakımından 3 ana başlık altında toplanabilir.

1) 2 kanat Tamamen cam veya alüminyum kanatlı döner kapılar

2) 3 kanat Tamamen cam veya alüminyum kanatlı döner kapılar

3) 4 kanat Tamamen cam veya alüminyum kanatlı döner kapılar

 otomatik fotoselli cam döner kapı sistemleri

SCHNELLER marka , Otomatik döner kapı sistemleri

Çalışma şekli bakımından döner kapılar 2 çeşitttir.

  • Otomatik döner kapılar
  • Manuel döner kapılar

Kanat sayısı bakımından döner kapılar 3 çeşittir

  • 2 kanat otomatik ve manuel döner kapılar
  • 3 kanat otomatik ve manuel döner kapılar
  • 4 kanat manuel otomatik ve manuel doner kapilar

 

 otomatik fotoselli radarlı cam döner kapı

Schneller döner kapı sistemlerinin en öznemli özellikleri :

Tecrübeli ve konusunda uzman satış ekibimiz ihtiyacınız olan kapıyı sizin için seçecek ve istediğiniz kapıyı almanızı temin edecektir. Tüm kapılarımız ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine uygun olarak dizayn ve imal edilmektedir. Dolayısıyla, en estetik ve en enerji verimli giriş için scneller döner kapılardan öteye bakmanıza gerek yoktur. Çünkü shneller sizlere mevcut alternatifler arasındaki en iyi tasarımı, tüm seçenekleriyle sunmaktadır.

Döner kapıyı düşünmeniz için ilk neden hava akımını tamamen kesmesi, daha önemlisi iç mekandaki sıcaklık değişimini önlemesidir. Isıtma-soğutma masrafınızı hemen, inanılmaz oranlarda düşmesinin yanı sıra binanızda çalışan personel ve ziyaretçileriniz için çok daha hoş çok daha sağlıklı bir ortam sağlayacaktır.

Özellikle yapı malzemesi olarak camın daha çok kullanıldığı Döner Kapının daha estetik bir çekiciliği vardır. Size her zaman açık hava akımına her zaman kapalı bir giriş sağlamaktadır.

Enerji tasarrufu yaparken, aynı zamanda gürültü ve kiri dışarıda tutar. Eğer aradığınız güvenlik ise, güvenlik amaçlı olmayan bir döner kapıyla bile istenmeyen veya yetkisiz kişilerin binanıza girmesi engellenebilmektedir.

Bunların yanı sıra, bütün kapılarımız AB şartlarına göre CE standartlarıyla belgelenmiştir

 

 ovel kapı dairesel fotoselli radarlı otomatil cam kapı sistemleri

Kanatlar standart ya da panik kaçış sistemiyle kullanılabilirler. Yan duvarlar şu şekilde konfigüre edilebilir:

1. 76 x 46 mm desteklerle eğrisel alüminyum, aşağıdaki ve yukarıdaki ay profilleri 100 mm yüksekliğinde, 9.3 mm kalınlıında lamine cam

2. 76 x 46 mm desteklerle eğrisel alüminyum, aşağıdaki ve yukarıdaki ray profilleri 100 mm yüksekliğinde, 18 mm kalınlığında alüminyum panelli

3 ya da 4 kanatlı dizaynlar ayrıca 9.3 mm kalınlığında lamine camlı ve 18 mm kalınlığında alüminyum panelli içerden ve dışardan kayar gece kalkanıyla kullanılabilirler. 2 kanatlılar standart olarak entegre gece kalkanıyla kullanılırlar.

 

Manuel Çalışmada kapı elektronik digit kumanda paneli üzerinden boşa geçirildiğinde

Kapı elle iilerek çalıştırılır.

Otomatik pozisyon digit kumanda paneli üzerinden  seçildiğinde

Otomatik sürücü ünitesi 2 değişik modda çalıştırılabilir:

1. Otomatik I : Hareketsiz kapı, kullanıcının yaklaşmasıyla çalışmaya başlar. Ayarlanan süre sonunda da, başlangıçtaki X pozisyonunda durur.

2. Otomatik II : Kapı sürekli olarak yaklaşık dakikada 1 kez döner. Kullanıcı döner kapı alanına girerse hız 3 katına çıkar. Kullanıcı döner kapı alanından çıktığı anda da hız eski haline döner.

 

2 KANAT OTOMATİK DÖNER KAPI SİSTEMLERİ

3 KANAT DÖNER OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

4 KANAT OTOMATİK DÖNER KAPI SİSTEMLERİ

 

 

Güvenlik

Tamamen sıkışma emniyetli olup ayarlanan tork hesabına göre dönüş esnasında geçiş yapan coçuk,şahıs ile karşılaştığı an durur . istek üzerine elektronik karta girilen miktarda geri dönüş yapar durur. çok güvenlidir.

Camlar Temperli tip fırınlanmış camdır. Çarpma esnasında ; kırılmaz , dağılmaz, dökülmez sadece çok sert çarpmalarda çatlar. Çarpan şahısa kesinlikle zarar vermez.

Acil durum

Acil bir durumda yangın ihbar veya herhangi bir kuru kontak bilgisi ile iletişim kurularak kanatların serbet konuma geçmesi sağlanabilir . tüm kanatlar kendiliğinden katlanır ve Geçişi serbest serbest bırakır.

Estetik

Her mimariye uygun olarak istenilen renk seçeneği ile elektro-statik toz boya boyanabilir . Toz boyalar antibakteriyel özelliktedir. mikrop barındırmaz toz tutmaz bu sebeple hastane vb. temiz ortamlarda kullanılmak üzere tercih edilebilirler.

Mimariye göre döner kapıların alüminyum aksamları ahşap , eskitme boya , mermer kaplama boya ile boyanabilir.

Niçin otellerin kapıları döner kapıdır?

Özellikle içine girer girmez geniş bir alanla karşılaştığınız ve diğer katlara buradan merdiven veya asansörle çıktığınız, banka, otel veya benzeri binalarda ana giriş kapılarının döner kapı tipi olduğunu görmüş, belki de dört kanatlı olan bu kapıların bir gözüne acele ile iki kişi birden girmeye çalışıp zorluk yaşamışsınızdır. 

Döner kapıların tek amacı enerji tasarrufudur. Bu tip büyük binaların içerleri devamlı olarak ısıtılır ve ısınan hava sürekli yukarı doğru yükselir. Dışarıdaki soğuk hava kapının önünde onun yerini alabilmek için kapıyı açmanızı beklemektedir. Bina dışına açılan normal bir kapıyı açtığınızda dışarıdaki soğuk hava sert bir rüzgar şeklinde içeriye hücum eder. 

Bu arada içerde yükselmekte olan sıcak havanın az miktarda da olsa giren soğuk hava ile yer değiştirip açılan kapıdan dışarı kaçması mümkündür. Bu sırada binanın iç ısısı düşer, kazanlar veya klimalar daha sık devreye girer ve tekrar normal ısıya ulaşabilmek için belirli bir enerji (motorin, elektrik, vb.) harcanır. Özellikle çok kişinin sık sık girip çıktığı binalarda döner kapılar bu ısı kaybını en aza indirir. 

Döner dört kanattan ikisinin arasına girerken, kapılar dönüp önünüzdeki kanat sizin içeri girmeniz için yeterli aralığı sağladığında, arkanızdaki kanat soğuk havanın girişine mani olacak şekilde girişi kapamış durumdadır. Aynı şekilde karşı taraftaki diğer iki kapı da sıcak havanın dışarı çıkmasına mani olur ve içerinin ısısı korunmuş olur .

fotosellikapi , radarli kapi , fotosell

Montajlı Fotoğraflarımız